Düğün Davet ve Özel Günler

Sevgiye verilen emeğin değerini biliyoruz…

Mekanlara hayat veren hikayeleridir. La Terra’nın hikayesi 1970’te çiftlik olarak mürdümler, kirazlar, vişneler, elmalar, dutlar ve daha nice ağaçların tohumlarının atılmasıyla başlamıştır. La Terra, modern hizmet anlayışını doğa ile iç içe yaşayabileceğiniz hikayesi olan bir mekandır.

Kır düğünü tutkunu çiftlerin tercihi olan La Terra, İstanbul’a çok yakın, şehrin trafiğinden ve gürültüsünden uzak gizli bir semt olan Şekerpınar’da yer alıyor. 1000 kişiye kadar hizmet verebilen La Terra yeşiller içinde dünya mutfağından özel lezzetler sunmaktadır. Düğün gecesinin planlanması aşamasında çiftlere öneriler sunularak ve çiftlerin hikayesini birlikte yazarak onların beğenileri doğrultusunda düğün organizasyonunu profesyonel biçimde gerçekleştiren mekan dekorasyon, yemek ve müzik seçimi gibi alanlarda destek aldığı cözüm ortakları ile calışmaktadır.

Bir ömre iki hayat sığdıracak çiftler için en küçük ayrıntıyı bile gösterdikleri özenle unutulmaz kır düğünlerinin adresi olarak ön plana çıkıyor. Size ait hikayesi olan bir kır düğünü yapmak istiyorsanız, Laterra’yı görmeden karar vermemelisiniz.

En güzel hikayenize ev sahipliği yapmak dileğiyle… La Terra